Sakari Laitinen, relief

611042

SAKARI LAITINEN (1937-2015) "Z/CC", signerad samt daterad -11, relief, 58x40 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Sakari Laitinen, relief

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4634469
2019-02-10 21:27:58
30

2019-02-13 kl 10:42
Slutpris EUR:
30
311 SEK, 34 USD
Utropspris EUR: