Sakari Laitinen, composition

611041

SAKARI LAITINEN (1937-2015) "Miles", signerad samt daterad -10, collage, 28x40 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Sakari Laitinen, composition

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4626355
50
4622187
35
4620542
30

Slutpris EUR:
50
518 SEK, 57 USD
Utropspris EUR: