Målning 1800-tal

611038

OIDENTIFIERAD KONSNÄR (1800-tal): Vilande man, olja på duk, ca 43x34 cm

Ytmärken

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Målning 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
4616114
950
4615023
900
4616060
850
4615023
4615546
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.