Oidentifierad konstnär oljemålning

611035

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, 1900-tal): Konstnär med modell, otydlig signatur, olja på duk, ca 50x65 cm

Budhistorik (27 bud)
4615619
2 400
4615037
4615037
4603105
1 900
4615033
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.