Sakari Laitinen, komposition

611031

SAKARI LAITINEN (1937-2015) "Piano", signerad samt daterad -07, blandteknik på papper, 40x25 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Sakari Laitinen, komposition

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
4640208
4640186
260
4640185
220
4640184
200
4640183
170

Slutpris EUR:
3 109 SEK, 341 USD
Utropspris EUR: