Sakari Laitinen, relief

611022

SAKARI LAITINEN (1937-2015) Komposition på gult, signerad samt daterad -13, akryl på kartong, relief, 47x25 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Sakari Laitinen, relief

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4641536
40
4620980
30

Slutpris EUR:
40
397 SEK, 45 USD
Utropspris EUR: