Sakari Laitinen relief

611019

SAKARI LAITINEN (1937-2015) "Philmont", signerad samt daterad -09, relief, 63x39 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Sakari Laitinen relief

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4639168
340
4636779
320
4629799
4622222
30

Slutpris EUR:
340
3 523 SEK, 386 USD
Utropspris EUR:
600