Sakari Laitinen relief

611011

SAKARI LAITINEN (1937-2015) komposition på turkos, signerad samt daterad -10, akryl på kartong, 17x57 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Sakari Laitinen relief

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4629819
4622212
30

Slutpris EUR:
3 109 SEK, 341 USD
Utropspris EUR: