Helvetia herrarmbandsur

611007

HELVETIA, armbandsur, stål, 1950-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 4966370, cal H64, fixoflexarmband, diameter 35 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterarj ej funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Helvetia herrarmbandsur

Budhistorik (5 bud)
4618353
500
4607119
450
4618352
4607119
4602561

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.