Meissen figurin

610998

MEISSEN, figurin, porslin, 1700-tal, flicka med get, polykromt bemålad, märkning i underglasrblått, höjd ca 15 cm

Smärre lagning/retusch, nagg

Keramik/Porslin

Monter 14

Meissen figurin

Budhistorik (34 bud)
4613932
8 400
4613929
8 200
4613918
8 000
4613922
7 800
4613918
7 600

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.