Bålslev

610988

BÅLSLEV, silver, skaft av svärtat trä med benknoppsavslut, ciselerad dekor av bladverk, otydliga stämplar, London, 1700-tal, längd ca 36 cm

Gravyr EB

Silver

Bålslev

Budhistorik (9 bud)
4601476
850
4606933
4601476
750
4606932
700
4601476
450

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.