Harry Wichmann oljemålning

610983

HARRY WICHMANN (1916-1993): (2) Motiv av stilleben med blommor och landskap, signerade Wichmann, daterade -71 och -72, olja på pannå, ca 13x20.5 cm

Smärre slitage

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4611356
550
4595841
500
4600066
450
4595841
4599489

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.