Reklamskylt Coca-Cola

610976

SKYLT, 1950-tal, Coca-Cola, litograferad järnplåt, monterad på träram, ca 102x262 cm

Åldersrelaterat slitage, ställvis färgbortfall och rost

Diverse, Pop/Rock

Rum 15

Reklamskylt Coca-Cola

Budhistorik (22 bud)
4611409
7 200
4611416
7 200
4611409
7 000
4611413
6 800
4611409
6 600

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.