Sakari Laitinen, relief

610954

SAKARI LAITINEN (1937-2015) "Growing Dusky", signerad samt daterad -11, bläck på papper, 43x25 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Sakari Laitinen, relief

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4635747
35
4630723
30

Slutpris EUR:
35
363 SEK, 40 USD
Utropspris EUR: