Longines Flagship herrarmbandsur

 
 
 
Auktionsnr
610953
 
Beskrivning

LONGINES, armbandsur, Flagship, guld/stål, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 3318-2, 451, cal 343, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 35 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Fashion
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
Kundcenter
 
 
 
Longines Flagship herrarmbandsur
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
 
 
Budhistorik (17 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4611422
2019-02-02 12:22:11
3 600
4610959
2019-02-02 07:25:54
3 400
4610537
2019-02-01 21:35:30
3 200
4609225
2019-02-01 12:41:35
3 000
4609224
2019-02-01 12:41:18
2 600
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-02-02 kl 12:32
Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
5 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK