Sakari Laitinen, collage

610949

SAKARI LAITINEN (1937-2015) "Night Train", signerad samt daterad -05, collage, 30x22 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Sakari Laitinen, collage

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
4641740
200
4641738
160
4641736
150
4641735
140
4641734
130

Slutpris EUR:
200
2 073 SEK, 227 USD
Utropspris EUR: