Karmstolar rokokostil

610947

KARMSTOLAR, 1 par, TABURETTER, 1 par, BORD, BLOMBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, vitmålade, sitthöjd ca 41, bordets höjd ca 74, 104x77 cm

Slitage, ytskador, lagningar

Möbler, Fåtöljer

Rum 17

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (3 bud)

4614310
4614308
550
4613209
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.