Omega Polaris herrarmbandsur

610945

OMEGA, armbandsur, Seamaster, Polaris, 1980-tal, guld/stål, quartz, safirglas, dag, datum, boettnr. 396.1022, 396.1222, integrerad originallänk, viklås, diameter 31,5 mm

Går ej (Batteri borttaget), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Omega Polaris herrarmbandsur

Budhistorik (12 bud)
4616878
2 800
4614585
2 600
4614263
2 400
4600822
4600821

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.