Roamer damarmbandsur i 18 k guld

610938

ROAMER, damur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, safirglas, boettnr. 468/86/333, integrerad länk i 18 k, längd ca 175 mm, vikt ca 32 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

Klockor/Ur, Damklockor, Guld/Smycken

Budhistorik (9 bud)
4605615
5 600
4607373
5 400
4605615
5 200
4607372
5 000
4605615
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
5 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.