Ursula Schütz träsnitt

610936

URSULA SCHÜTZ, (Född 1935): 2 st, "Växter I" samt "Regnskogen", signerade samt numrerade 5/50 och 6/30, träsnitt, ca 42x60 samt 50x60 cm

Fack 36

Ursula Schütz träsnitt

Budhistorik (2 bud)

4596427
4595694

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.