Yrjö Edelmann litografi

610931

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Inslagen golfklubba, signerad Y., bildmått ca 107x73 cm

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (18 bud)
4611751
2 600
4611236
2 400
4608236
4602502
4601699
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.