Manfred Kieselbach bronsskulptur

610930

MANFRED KIESELBACH (Tyskland,1935-2018): Skulptur, brons, stående figurer, signerad K, numrerad 34/50, höjd ca 8 cm, bredd ca 27 cm

Konst, Skulpturer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (50 bud)
4612880
10 500
4612883
10 000
4612880
9 800
4612879
9 600
4612871
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.