Robert Cleminson oljemålning

610906

ROBERT CLEMINSON (1864-1903): Orrar, signerad R Cleminson, olja på duk, ca 64x76 cm

Lagningar, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Robert Cleminson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4614806
4614804
2 800
4614802
4614789
4614785
1 800

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.