Erland Brand oljemålning

610900

ERLAND BRAND (född 1922):"Blank figur", signerad E Brand, olja på duk, ca 83x52 cm

Proveniens; Gummesons konsthandel

Tavelvagn 2

Erland Brand oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4612102
3 800
4611619
3 600
4612091
3 400
4611619
3 200
4612082

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.