Peter Dahl litografier Fredmans Epistlar

610894

PETER DAHL (född 1934): (10 st) Fredmans epistlar nr , 23, 27, 31, 41, 53, 59, 62, 70, 76, 81 signerade

23 ramad resten oramade

Kundcenter

Budhistorik (6 bud)
4612550
1 300
4612542
4612540
4599132
4599131
650

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.