Golvlampa mässing

610893

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft. mässing med fot i trä, höjd ca 154

Fot med slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 5

Golvlampa mässing

Budhistorik (1 bud)

4607393
2019-01-31 18:44:32

2019-02-02 kl 19:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.