Nycklar

610887

NYCKLAR, 9 st, med upphänging i smide, 1700/1800-tal, järn, en bemålad, längd mellan ca 14-19 cm

Rost, sprickor, slagmärken, bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse, Allmoge

Nycklar

Budhistorik (4 bud)

4611735
450
4606771
4595593
4593466

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.