Jan Zielecki oljemålning

610883

JAN ZIELECKI (Polen, född 1949): I Backspegeln, signerad och daterad J.Zielecki -82, olja på duk, ca 55x73 cm

Jan Zielecki oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4613072
1 600
4613071
4613070
1 400
4613069
1 300
4613068

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.