Carl Peter Hallberg oljemålning

610882

CARL PETER HALLBERG (1809-1879): (2) Skogslandskap, en monogramsignerad CH, olja på duk, 47x58,5 resp 44,5x59 cm

Krackeleringar, en med dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (15 bud)
4616981
3 600
4616977
3 400
4616973
3 200
4616966
4616962
2 600

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.