Carl Brandt oljemålning

610881

CARL BRANDT (1852-1930): Hälsingland, signerad och daterad C Brandt 1907, olja på duk, ca 60x128 cm

Rum 5

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (34 bud)
4615557
11 000
4615658
10 500
4615557
10 000
4615656
9 800
4615557
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.