Mosse Stoopendaal oljemålning

610879

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Måsar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal -23, olja på duk, ca 71x99 cm

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4616309
4616302
3 200
4616293
4616207
2 800
4616095
2 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.