Silverföremål 1900-tal

610875

FRUKTBESTICK, SERVERINGSBESTICK, KAFFESKEDAR, silver, 1900-tal, bl.a. Sverige och Danmark, vikt ca 1250 g

Enstaka delar med gravyr, slitage,

Silver

Silverföremål 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

4593351
2019-01-26 00:13:51
2 400

2019-02-02 kl 18:28
Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.