Vitrinskåp

610873

VITRINSKÅP, 2000-tal, stomme i patinerad plåt och metall, 2 pardörrar i vitrin, 1 låda, hyllplan i glas, beslag i mässing, höjd ca 131, 48x48 cm

Bruksslitage, 1 ben skadat och böjt, mindre repor och märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Vitrinskåp

Budhistorik (11 bud)
4611078
750
4611044
700
4611076
700
4611044
650
4611074
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.