Sängbord

610872

SÄNGBORD, 1 par, mörkbetsat trä, höjd ca 50, 45x45

Brukssitage, fanérskador samt märken och repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sängbord

Budhistorik (1 bud)

4600606
2019-01-28 21:33:57

2019-02-02 kl 20:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.