Kaffekanna silver

610869

KAFFEKANNA, silver, 1900-tal, rokokostil, Chor, svenska importstämplar, höjd ca 19,5 cm, vikt ca 530 g

Bruksslitage

Silver

Kaffekanna silver

Budhistorik (1 bud)

4593359
2019-01-26 00:16:32
1 300

2019-02-02 kl 10:40
Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.