Ina Colliander

610867

INA COLLIANDER (1905-1985): "Den tomma katedralen", signerad samt daterad -58, träsnitt, II 7/10, 38,5x26,5 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Ina Colliander

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4609338
60
4599219
35
4593510
30

Slutpris EUR:
60
622 SEK, 68 USD
Utropspris EUR: