Ina Colliander

610866

INA COLLIANDER (1905-1985): Ryska motiv, signerad samt daterad -63, träsnitt, 69x43 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Ina Colliander

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4612713
200
4612275
150
4607361
130
4599213
120
4596054
100

Slutpris EUR:
200
2 073 SEK, 227 USD
Utropspris EUR: