Lammhults fåtöljer

610854

BÖRJE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, "Bobbi", karmstolar, 4 st, Lammhults, stomme i trä och förkromade stålrör, på hjul, klädda i lila textil, undertill stämplade "Lammhults", sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, textilen ställvis blekt

Möbler, Fåtöljer, Design

Lammhults fåtöljer

Budhistorik (2 bud)

4611225
4605679

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.