Dinky Toys lastbil 514

610853

DINKY TOYS, lastbil Weetabix nr 514, 1950-tal

Obetydliga skador

Leksaker, Diverse

Monter 16

Dinky Toys lastbil 514

Budhistorik (25 bud)
4614984
4 400
4614989
4 400
4614984
4 200
4614978
4614982

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.