Balerinor Stetoslav Novossadyouk oljemålning

610844

SVETOSLAV NOVOSSADYOUK (född 1971): "Repetition", monogramsignerad NS, a tergo daterad 2004, olja på duk, ca 70x50 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (16 bud)
4611590
5 400
4611586
5 200
4611582
5 000
4611581
4 800
4611576
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.