Bertil Warnolf

610843

BERTIL WARNOLF (1950): Komposition, signerad och daterad B Warnolf 1981, olja på duk, 165x165 cm

Tryckmärken

Ändringar/tillägg
BERTIL WARNOLF (1950)

Rum 19

Bertil Warnolf

Budhistorik (4 bud)

4610197
2 400
4595618
4595615
4594872

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.