Leo Reis

610841

LEO REIS (1926-2001): Komposition, signerad och daterad Leo Reis 64, olja på duk, ca 91x66 cm

Rum 9

Leo Reis

Budhistorik (7 bud)
4609319
1 400
4609315
1 300
4609314
4609313
4600685

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.