Furuskåp

610825

SKÅP, furu, avlutat, 18/1900-tal, dörrpar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 215 cm, ca 114x48 cm

Bruksslitage, avlutat, senare kompleterat, löst sittande delar, stötmärken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Furuskåp

Budhistorik (5 bud)
4612621
4604111
4604109
4604107
550
4604105

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.