Tootsie Toys modellbilar

610824

TOOTSIE TOYS MODELLBILAR, 5 st, 1930-tal, bestående av lastbil med trailer, bärgningsbil, öppen bil samt 2 personbilar,

En personbil omlackerad (grå), bärgningsbilen saknar kran samt 2 däck, öppna bilen med skadad vindruta, samtliga med lackskador

Leksaker, Diverse

Monter 16

Tootsie Toys modellbilar

Budhistorik (15 bud)
4613348
1 900
4614277
1 800
4613348
1 700
4614276
1 600
4613348

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.