Karmsolar 1950/60-tal

610822

KARMSTOLAR, 1 par, 1950/60-tal, troligen Danmark, stomme i betsad teak, sits samt ryggstöd klädda i svart galon, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, galon med slitage/skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Karmsolar 1950/60-tal

Budhistorik (7 bud)
4611973
1 300
4601655
4611970
4601655
4601654
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.