Gunnar Torhamn oljemålning

610821

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Kvinnor vid bord, signerad Torhamn, olja på pannå, ca 46x55 cm

Kundcenter

Gunnar Torhamn oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4611193
6 000
4611191
4 600
4611180
4 400
4610138
4 200
4609428

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.