Wilson fartygsporträtt oljemålning

610801

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Fartygsporträtt, signerad Wilson, olja på duk, ca 30x40 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (20 bud)
4611465
3 600
4611461
3 400
4611270
3 200
4610877
4611269

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.