Nybro Armaturfabrik golvlampa

 
 
 
Auktionsnr
610798
 
Beskrivning

SANDIN & BÜLOW, golvlampa, Nybro Armaturfabrik, 1900-talets sista kvartal, fot i plexiglas, stomme i förkromad metall, glaskupa, undertill etikettmärkt "NAFA", höjd ca 53 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Golvlampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Rum 15
 
 
 
Nybro Armaturfabrik golvlampa
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
Budhistorik (4 bud)
 
Bud nr
Tid
Bud SEK
4607339
2019-01-31 18:22:32
900
4607338
2019-01-31 18:22:19
700
4607337
2019-01-31 18:22:02
500
4607332
2019-01-31 18:21:35
300
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-02-01 kl 12:04
Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Bevakningspris ej uppnått
Utropspris SEK:
2 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK