Samling brev 1600-1700-tal

610797

BREVSAMLING, ca 20 brev, lappar mm, daterade främst under 1700-talet, bland annat nämns Anders Jonson, Eric Cederhielm, Robert LIndber, Jonas Andersson

fläckar, skador defekter

Böcker/Kartor, Handskrifter, autografer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Samling brev 1600-1700-tal

Budhistorik (1 bud)

4669729
2019-02-23 13:53:06

2019-02-28 kl 14:13
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.