Fåtöljer 1960-tal

610796

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, stomme i ek, klädda i svart konstskinn

Smärre slitage, repor

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fåtöljer 1960-tal

Budhistorik (6 bud)
4623011
650
4624298
600
4623011
450
4617575
4617502

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.